Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5821"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dolores opět pije krev všem okolo. Copak se s ní asi stalo? Zvláštní je, že o této osobě se píše tak málo. Asi ji nikdo nechce řešit. Třeba by potřebovala jenom pozměnit nějaké léky, nebo docházet na terapii.
Korupce na ministerstvu? Kdo by to byl řekl?

Minerva a Albus byli tak nějak mimo mísu,když nechali Harrryho u dveří. Pořád nechápu proč si tehdy mysleli, že se mu v listopadu vůbec nic nestane? Dříve se to možná dělalo, když příchozí narušili ochranná kouzla okolo domu a hospodyně hned věděla, že se má jít podívat, co se děje u dveří, ale jak to mohli čekat u mudlů? Divné. I kláštery mají svou otočnou schránku na věci větší než malé. I na poště je otočné podávací šuple, i baby box má hlídáček na okamžitou pomoc, ale dveře u Dursleyů? Nemají ani zvonek, ani klepadlo.
Emily- áno, 75 rokov je pre Albusa tak akurát smileygrid- Som rada, že sa Ti kapitolka páčila. Albus a Minerva si to snáď naozaj konečne užijú. smileykeishatko- Som rada, že sa Ti kapitolka páčila. Albus s Minervou snáď zažijú konečne aj príjemné chvíle. smileyala- To ma naozaj teší, že sa Ti to tak páčilo. smileyCaira- Ty si ale rýchla smiley Celých 16 kapitol si prečítala zrejme jedným dychom smiley Ale tak to má byť, potom aspoň človek vie, že poviedka za to stojí, keď sa od nej nevie odtrhnúť smiley Nová maminka pre Harryho sa snáď už čoskoro rozhodne, čo ďalej smiley No a k tej rýchlosti... Snažíme sa smiley Som rada, že sa Ti poviedka páči a verím, že nám zachováš priazeň i naďalej smileyLupina- 75 je tak akurát smiley No aj ja dúfam, že si z nich Severus vezme príklad a začne konať v istej veci zháňania mamy pre Harryho. I keď... Lily zrejme navždy zostane jeho jedinou láskou. A niet za čo.
Tak to byla romantika. Krása. A na čaroděje 75 není žádný věk. Ještě si můžou pořádně užít, co? ;-) Třeba dají "mladým" příklad :-D A Severus se rozhoupe. Díky za překlad.
Bylo to nádherné. Upřímně, povídku jsem objevila teprve včera, kdy jsem na čtení neměla čas, takže jsem četla až dnes, ale stihla jsem ji za jedno odpoledne. Je úžasná.

Vztah Harryho a Severuse je rozkošný, stejně jako Albus a Minerva. Jsem moc zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet, hlavně taky třeba s novou maminkou pro Harryho. :)

Těším se na pokračování a musím říct, že obdivuji rychlost přidávání kapitol...
Tak to bylo moc pěkné počtení smiley Už teď se nemůžu dočkat pokračování smiley
to bol krásny dielik smiley Albus a Minerva - normálne som prekvapená smiley teším sa na pokračovanesmiley
Kapča ktorá chytila za srdce. Dedko je zrazu taký

iný ... Harry musel byť veľmi prekvapený, ale aj potešený! Ale Minerva a Albus teraz konečne majú reálnu šancu na trochu šťastia. Sú rovesníkmi a zdá sa, že Albus už nechce strácať čas. Krása, ďakujem za venovanie a teším sa na pokračovanie. smileysmiley
Nádhera, konečně sme se dočkali Albusova omladnutí, 75 let, tak to je krásný věk pro nho. :-D
08.07.2020 23:00:24
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (126 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (44 | 7%)
Raz za mesiac (34 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one