Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5614"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Omlouvám se a kaji se, že píšu komentář až teď. Nějak nám haproval internet a v práci jsem měla práci smileyK chování Harryho. Mě taky přijde OK. Navíc některé děti jsou prostě víc mazlivé, takže mi to přijde normální. Vernon na podlaze mě dost pobavil. I když chápu, že je podrážděný. Taky se snažím zhubnout (už 11kg) a občas jsem taky protivná smiley. Dudley začíná dospívat, co? Díky za překlad.
Klidně jí ho napište... Můžete jí posílat všechny moje komentáře, mě to nevadí...

jinak kdybyste chtěli, tak se mrkněte na moje stránky dvemuchomurky.webgarden.name - omlouvám se za reklamu, ale stránky jsou poměrně nové a autorka, kterou překládám, by chtěla znát názory čtenářů.
larkinh- Hups...Sorry... Nie len od slovenských čitateľov ale očividne aj od českých smiley KAždopádne od čitateľov slovenskej verzie smileysmiley
Jirka- Som rada, že sa Ti Harry zdá OK. Ja poviedku síce iba prekladám a mala som pocit, že treba preložiť aj tú autorskú poznámku pod čiarou, lebo mi prišla dosť dôležitá. Ak máš záujem, ozvi sa a môžem tvoj koment pretlmočiť autorke do angličtiny smileylarkinh- Áno, aj ja mám pocit, že Harry sa snaží aspoň čiastočne dobehnúť zameškané maznanie a prejavy rodičovskej lásky, ktoré si u Dursleyovcov určite neužil. Poviedka nie je naša, my s Dobby ju len prekladáme, ale pokiaľ by si chcela, tvoj koment môžem v tvojom mene pretlmočiť autorke. Určite by sa potešila komentároom od slovenských čitateľov jej poviedky. smileyDobby- Ale aký kvalitný!!! smileysmileysmiley
Je to preklad smiley
Já si tedy při čtení musím připomínat, že je mu už 7 let, ale mě jeho chován přijde normální - prostě do 6 let si neužil žádné mazlení, žádné projevy lásky, tak si to teď musí vynahradit. To je aspoň můj laický pohled na věc. Každopádně, je to tvoje povídka a jak si ji napíšeš, taková bude a mě se líbí, jak ji píšeš.
Harryho chování mi připadá úplně v pořádku. Svou rodinu sotva tak akorát začíná doopravdy mít, takže je logický tak jak píšeš, že sklouzává k jednání trochu mladšího dítěte, aby se "ujistil". Jinak si možná jako Čech tak neužiju drobný nuance v oslovování ocko-oci a možná i jiný jemný detaily v Harryho řeči, ale celkem se mi to zdá na sedmiletý dítě naprosto OK.
25.07.2012 19:25:13
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one