Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7129"
Ahoj Dobby prosím poslala by si mi dokončené povídky na můj Email EnniAn@seznam.cz
Děkujeme za dobré zprávy
Ďakujem za komentáre. Vidím, že ste sa snažili, čo ma veľmi teší. I keď to tak nevyzerá, aj ja sa snažím prekladať, ale nejde to zrovna tak, ako by som chcela... Nová kapitola je preložená, myslím, že Dobby ju už dostala, takže je len na nej, kedy ju sem vyvesí. A tiež vás snáď všetkých poteším tým, že sa mi dnes podarilo doprekladať ďalšiu kapitolu poviedky Lepší bude Slizolin. :) Takže dúfam, že Dobby si popri stresoch v práci nájde čas na pridanie kapitol, keď sa už mne konečne podarilo ich preložiť :)
Sakra to, že sem dáš povídky na stažení, zrovna když jsem je skoro všechny opakovaně přečetl. Jinak komentů je spousta jak to vypadá s novejma kapitolama a co zpět v čase.
áá, konečně jsem se zase dostala ke čtení.. a jsem nadšená, dvě kapitoly naráz a navíc takové zajímavé.. Moc se těším až Bill začne učit, určitě to bude pekelné.. alespoň začátek.. a taky se těším jak děti zareagují na oženěného Snapea.. je mi moc líto Echo a s čím vším se musí vyrovnávat.. snad to ohledně penězů bude v poho.. a jsem zvědavá jak dopadne to její vyšetření kvůli těhotenství
bežím do seba, ano ano, veľmi sa teším na ďalšiu kapitolu..hm, na dalšiu v kazdej poviedke? :)
Tak rychle nějaké další komenty, lidi potřebujeme další kapču, tak běžte do sebe.
Tyhle stránky jsem objevila nedávno, pěkné počteníčko, budu tady nakukovat. Jen tak dál a ať se daří.
Dík za kapču
Nádherná kapitola, moc se mi líbí. Nakupování v Příčné a Severusův rozhovor super, jsem zvědavá jak Snapeovi zareagují na Harryho "výlet". takže moc díky za kapitolu a těším se na další
21.04.2013 09:14:19
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one