Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3992"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Bezvadná povídka, začala jsem ji číst znovu a moc mě baví Brumbál - totálně zblblého Severuse vystrčí za dveře a na cestu mu vtiskne do ruky plechovku bonbónůsmileysmileysmiley
denice
no nevim nevim ale mě to připadá, že by ho nejraděi adoptoval sám smiley no nicc jdu číst dál...
Hajmi 50 - snáď čoskoro, trochu som sa zabávala s Pretože si môj, ale mám už pripravenú na preklad aj ďalšiu kapitolu smiley
Dobby, moc krásné. Je vidět, že sis s kapitolou dala práci.všechno je krásně vysvětlené a srozumitelné. Jo na Severuse Brumbál vždycky platil. Manipulátor jeden. Teda "tady máš bonbony a padej?smiley" chudák Severusek - zase to s ním zkouleli. A teď budu protivná - smileysmileysmiley kdy bude pokračování? Honem nebo budusmiley a nakonec umřusmiley
Dobby děkuji za věnování, tahle povídka začíná velmi dobře a už se těším, co na to Harry a samozřejmě na další skvěle přeloženou kapitolku. A přeji ti, aby těch kliknutí bylo dalších 40000.
Alcea
Mě to bylo od začátku jasný :D:D:D:D... Krásnej překlad jsem nadšená. Na konci jsem se tady válela v záchvatu smíchu :D:D...Do ruky mu dal citrónoví bonbóny a vykopnul ho ven :D:D...Skvělý!
Super, sice moc řečí, ale určitě to bude pěkná povídka. Už to, že se Snape stane Harryho opatrovníkem zajišťuje příběhu grády, těším se na další kapitolku :)
Jo a ta hláška o Brumbálových zubech a bonbónech na úvod, to je prostě nádhernej postřeh :-)).
No tahle kapča se mi hrozně moc líbila - ta manipulace byla fakt na jedničku s hvězdičkou a pak taky to Severusovo Harry, chci řict Potter, dieťa, fagan/spratok smileysmileysmiley

Díky Dobby

A díky za tu tabulku s novýma kapitolkama smiley
Vždy říkej, co si myslíš a podlý člověk se ti vyhne William Blake
No, skvělý. Krásná manipulace. V reálu by asi Snape poznal past dříve, ale nač si touhle myšlenkou kazit radost ze čtení :-).

Jen mám dojem, že vidím - poprvé, co čtu tvý stránky - trošku nedokonalej překlad. Možná je to i tím, že slovenštinu neznám tak dobře, jak bych rád, ale v některých pasážích mi maličko utíká logická návaznost. Hned 2. a 3. odstavec kapitoly a pak možná ještě na dvou místech.

V každým případě dík za skvělou povídku :-).
23.05.2014 20:56:51
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (125 | 20%)
Denne (123 | 20%)
Raz za týždeň (78 | 12%)
Raz za dva týždne (36 | 6%)
Raz za mesiac (31 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one