Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4163"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Chudák Harry, čekají ho zlé časy, tímhle si Severuse definitivně naštval, myslím, že ani Baron nepomůže. A Brumbál určitě nezasáhne, že?

Díky.
denice
Harry má v Baronovi schopného advokáta smileysmiley Skvělá kapitola, díkysmiley
Och a ach. Brumbál je tu zmetek a Barona zbožňuju. Dokáže Severuse usměrnit. Hezké, že už si Severus uvědomuje, že mu na Harrym záleží. A ta poslední věta o vedlejším efektu...kouzelně Severusovská.smileyDíky moc za další kapitolu.
No,Brumbál je opět zklamáním,ale možná je to tak lepší.Chudák Harry,bude mít tresty snad do ukončení školy smiley.Děkuji za kapču smiley
Tahle charakteristika Brumbála je ta nejpřesvědčivější, jakou jsem kdy četla.smiley Severus vlastně ani příliš nedoufal, že to dopadne jinak. Jsem zvědavá,jak naloží s tím "je to na tobě". No, a Harry mu hned nadzvednul mandle tím, že si nepřišel na trest a šel na tréning, jak předeslal už v přechozím díle. Teď mu to Severus spočítá se vší svou "láskyplnou" péčí.smiley Díky, těším se na pokračování.smiley
09.07.2012 23:47:57
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (119 | 20%)
Denne (122 | 20%)
Raz za týždeň (77 | 13%)
Raz za dva týždne (32 | 5%)
Raz za mesiac (31 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one