Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4017"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Cha, Poppy seřvala Severuse jako malého Jardu. Dobře mu taksmiley Ale trochu si to u mě vyžehlil těmi omluvami.Skvělý překlad. Děkujismiley
Lupina: http://www.magic-lady.estranky.cz/clanky/snarry/shodit-okovy/
Hele, já nemůžu hlasovat - chybí tam můj oblíbený pár! Tak tedy mimo anketu hlasuju pro Hermiona/Lucius.
Jejda, já až teď zjistila, že tu jsou další dvě kapitoly :) Já si vždycky klikla na ty novinky dole a pokaždé mě to hodilo na kapitolu 22... To musím honem dohnat komentáři.

Tak Harry Severusovi moc nevěří a zaujímá obranný postoj - ale kdo by nezaujal, po tom, jak se k němu choval? A Severus se bude učit trpělivosti - dobře mu tak, potřebuje to jako sůl. Ještě že Poppy mu nedá zapomenout - myslím, že bude oba (Harryho i Severuse) sledovat jako ostříž a kdyby se jí něco nelíbilo, tak se na Severuse pořádně zamračí :)
Díky za věnování.smiley Severus musel opravdu úplně obrátit. Madam Pomfreyová mu pěkně vypláchla žaludek a měla pravdu. Já ale stejně věřím, že mají pořád šanci. Severus bude možná překvapený, jak to může být snadné, pokud bude s klukem jednat na rovinu. Harry není hloupý, naopak.

Díky, moc se těším na pokračování.smiley
Nade, dycinky Nade - jutaki.blogspot.cz
A Severus se musel omluvit smiley Je pěkný jak se teď snažísmiley snad k sobě s Harrym konečně najdou cestu smiley Holky, moc děkuju za kapitolu smiley
02.11.2012 17:08:20
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one