Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7597"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
moc dík za novou kapitolu smiley
raven9 - musíš si registrovať nick, potom mi daj vedieť ako znie a ja ti povolím prístup. Táto poviedka bola vzhľadom na svoj obsah a negatívny komentár sprístupnená len registrovaným užívateľom. Ostatní túto poviedku, ak nie sú registrovaní nevidia.
jsem ráda, že jsi začala překládat i tuto povídku. Moc se mi líbila, a bylo mi líto, že nebyla ukončená.

P.S. Kam ti zmizela nová povídka Za poskytnuté služby? Těšila jsem se, jak 'Sev zjistí s kým, že to spí. Na daily slasch je odkaz, ale na tvých stránkách ji nemůžu najítsmiley
hezká a moc povedená kapitolka. Těšim se na další... :D
Moc se mi líbí tvoje stránky, jsem mile překvapená, že jsem tu našla tuto povídku, kterou jsem kdysi začala číst jinde a litovala, že nepřibývá. Ze začátku mi připadala drastická, ale teď se mi moc líbí a těším sa na pokračování. Díky!
denice
Paulik666 vše nejlepší k jmeninám.smiley
Severus je prima,jak se snaží.Ale Brumbála bych smileysmileysmiley,je to manipulátor.Pokud jde o trest taky jsem se nemohla rozhodnout.Ale po tom jak měl Harry radost že dostane i večeři.Oko za oko,najednou dostává jiný smysl.
téda překvapila jsi mně.. opravdu jsem nečekala že tu bude nová kapča takhle brzo... Tuhle povídku doopravdy miluju a jsem strašně nadšená že se konečně dozvím pokračování.. Chudák Harry je mi ho fakt líto..
Moc děkuji. Nějak se mi pořád nelíbí ten trest. Vím, že si to zasloužili, ale "oko za oko a zub za zub" už je překonané. Takhle jim způsobil úplně to samé, co dělali oni.
Super moc mě potěšilo, když jsem zjistila, že tu objevila nová kapitolka...líbila se mi a moc se těším na další kousek...
victor
24.06.2010 16:41:14
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one