Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3827"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Moje "práce" je dvouletá hyperaktivní tryskomyš... s tou se nedá vůbec nic, jenom doufat, že když už spí, tak se jen tak neprobudí. :-D Jen překládej překládej, už se těším ;-)
Dakujem. Ale bavit ma to neprestane :-) aj v praci sa da vselico napisat :-), teraz som sa prave pustila o5 do prekladu dalsej casti Krystalu
Ahá! No, já mám taky angínu. Ale obávám se, že mě "v práci" nikdo nezastoupí :-D Tak přeji přiměřeně brzké uzdravení (prostě až už tě to psaní nebude bavit :-D)
PNka znamena prace neschopna smiley
Co je to PNkování? :)
Dnes ani nie, PNkujem, tak si kratim cassmiley
Šmarjá, děláš vůbec celý den něco jiného, maniaku? smiley
Dnes este pridam novu kapitolku, momentalne sa na nej pracuje smiley
Což o zapomenuté, co se vysvětlí časem ;-) Spíš by bylo dobré se například celkově vyhnout té nemocnici. Určitě by ho nepustili tak brzy, zvlášť s amnézií, zajímala by se o něj policie, řešilo by se neexistující zdravotní pojištění... Ale zase se mi velmi líbilo, že Dianu si Brumbál připravil už dřív, je to o hodně věrohodnější, než kdyby se tak chovala "přirozeně" :-D Těším se na pokračování ;-)

(Taky se snažím psát, takže s tebou soucítím. Až mi někdy budeš chtít kritiku vrátit, stav se na www.kvik.pise.cz - hned dvě tam házíme svá díla ;-) Ale řekla bych, raději se nezdržuj čtením, alébrž piš a překládej :-D) (Ach, jsem sobec. :-D)
mne sa to páči a dúfam že bude čoskoro pokračovanie! zas si ma namotala !smiley
11.07.2008 15:48:15
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (119 | 20%)
Denne (122 | 20%)
Raz za týždeň (77 | 13%)
Raz za dva týždne (32 | 5%)
Raz za mesiac (31 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one