Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3875"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
doufám, že Dud bude svého kamaráda bránit.. myslím, že by se nechoval k Harrymu zle nebýt svých rodičů, no jsem zvědavá co se stane..
Kivi, Jirka - chcem sa vyjadriť k vášmu komentu. Harry má momentálne osem rokov. Jeho správanie je opodstatnené. Je trochu starší, na jednej strane sa tak správa, ale na druhej strane je to stále dieťa. Jeho správanie som si odsledovala od detí v tomto veku smiley Je vynikajúce, že mám možnosť sledovať deti a mládež vo veku od 6 do 18 rokov. Dokonca keď sa tak na to teraz pozerám, tak som niektoré jeho črty použila práve od nich smiley To je teda gól.

Druhá vec je, že Harry nikdy nereagoval obvykle ako ostatní. Všetci dobre vieme prečo smiley
Hip, Hip, hurááááááá!!! Máme tam Sevíka. smileysmileysmiley. Už se těším na pokračování, jak to Vernon zmrvísmiley. Kouzelníci by měli oba zaklít až zčernajsmileysmileysmiley.

Jen tak dál. Doufám, že tě v práci po návratu z nemocenské moc nezničí a budeš moci přidat další kapitolkusmileysmileysmiley
gleti
Celkem dobrý, konečně je ve hře zase Snape smiley
udelala jsi mi takovou radost, ze se Sevik uz dostal do obrazu. Ted uz by mohl vystupovat akcneji. Co kdyby se k nemu Harry prestehoval???
No, povídka je moc pěkná, i tahle kapitolka.

Jenom musím souhlasit s KiVi, teď mu je asi tak 7 let - asi bych taky čekal trochu jinou reakci.

A Severus možná není "nejlepší" :-), ale určitě je z těch postav nejpřirozenější.
Co je tak šokujícího na tom co mu řekla? Že by byl tak v šoku? V jeho věku bych se možná rozbrečela ale dá? Pak bych si na ní zanadávala se slovní zásobou pestřejší než mám teď a jela bych dál. Jestli tenhle cíťa má bejt ve Zmijozelu tak to potěš koště. Nejlepší byl jednoznačně Severus :)
Dobby, zlatíčko, moc krásná kapitolka. tvoje dtránky jsou perfektní. Kdykoliv je navštívím, vždy najdu něco nového ke čtení. je to velmi příjemé prostředí a povídky jsou milé jako pohlazení. Jen bych se chtěla zeptat, kde máš uloženou povídku "Je to vzájemné I."? narazila jsem na tvé upozornění, že by bylo dobré si napřed přečíst jedničku, ale nikde ji tu nevidím. jinak samozřejmě doslova hltám i ostatní povídky, jak tvé vlastní, tak překlady a musím za ně všem kdo se na nich podílí říci: Díky, díky, díky.smileysmileysmiley
Přijela jsem z víkendu na chtě a hned jsem sedla k počítači a šla na tvoje stránky. Už jen přes víkend mám absťák. Nové kapitolky mě zahřejí uvnitř. Jsem ráda že se tam objevil i Severus, prostě ho zbožňuji. Už se nemůžu dočkat pokračování.
Severus byl SUPER! Ty jeho jedovatý hlášky miluju smiley
23.06.2009 10:42:14
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one