Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4422"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Koukám, že Severusek se nedokáže ovládat, čímpak to asi bude smiley A kde je pověsný Brumlíkův "všechno vím, všechno znám, od všeho mám klíče" úsměv?
Moc krásná kapitola. Chudák Severus, musí na tom být skutečně zle, když strhává body i Zmiozelu. Doufám, že to celé znamená, že mu na Harrym záleží.
Moc děkuji za věnovaní Dobby!:D Hezky jsem se po ránu vzbudila a čekala mě třešnička na dortu v podobě zdejší kapitoly:) - A tak to má být:)

Samozřejmě, že se mi líbila a už radostně čekám na další.....:DDsmileysmiley
Hehe jen tak dál, Brumlovi bych to ještě hodně okořenila, plete se do věcí po kterých mu nic není. Ještě bych mu podpálila ten plnovous. Jenom doufám, že Harry bude se Severusem za dobře. Když už se kamarádí s Dudleym :)
krásné, všechny koleje v mínusu smiley Moc se těším až bude Minerva dostávat informace od Brumbála smiley Doufám, že se ještě Sevík s Harrym potká než nastoupí do Bradavic. No přátelství s bratrancem mu jistě ulehčí postup do Zmijozelu smileydostane tu správnou průpravu. Moc doufám, že si toho lektvaru Sevík uvaří hodně, aby chudák Harry měl kam nastoupit smileysmiley
velmi pekne, velmi zaujimavesmiley Severusova nalada bola docela yabavna sa mi pacila, smiley nazov toho elixiru ale nemal chybusmiley nebude chodit ako sfetovany?:-Dsmiley
úoplně zbožnuji když severus není tím hodným strýčbem (a nebo taťkou) ale pořádně se vzteká, a to on opravdu umí. Jsem ráda že se Harry tak skamarádil s Duddlym ale stále mi nesedí to opatrovnictví bybky Figové. U Severuse by se měl tady svým způsobem dobže. Třeba by mohli bydlet v Tkalcovské, to je od Zobí kousek. Mohl by tak dál kamošit s braatránkem. Co ty na to?
Ouha, Zmijozel v mínusu, tak to tu ještě nebylo. Severus tedy musí být nadupaný jak sopka před výbuchem. No, přežít někdy Albusovy nápady a řeči je opravdu zabíračka. Moc povedená kapitolka. Byl to nádherný večerníček před spaním. díky Dobby.smileysmileysmiley
vsechny koleje v minusu : ) to se ti povedlo. Ja mam tak rada, kdyz se Sevik vsteka. : )
Cissy - pri Dumbledorovi bude mať čo robiť smileysmiley

Gleti - to dúfam, aj ja smiley

Léňa - tiež si to myslím smiley
26.06.2009 15:52:28
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one