Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3726"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
To se mi ohromně líbí, jak se povedlo poslat Snapea za Hermionou do zapadlé části světa a teď si musí poradit bez magie, bez hůlky, pouze s tím, co ví a umí. No, mohl zkusit magii svého hlasu, to by zabralo na každého posluchače, ale kdo ví, že?
Moc a moc děkuji za krásnou kapitolu! Louka za jezerem plná bylinek do lektvarů, to je až příliš velké lákadlo, aby odolal a nezůstal o pár dnů déle.
smiley
Jsem zvědavá jak dlouho bude trvat než se Severusovi magie vrátí a jakým způsobem. Nechám se překvapit.
Severus uvíznul bez magie u Hermiony a ani jeden z toho není nadšený. Ale vypadá to, že Severus objevil něco, co ho zabaví. Může ji trochu učit bezhůlkovou magii a navíc ty přísady do lektvarů... smiley Myslím, že Hermiona o těch bylinách určitě ví.

Díky, těším se na pokračování.smiley
Severusovi se bude u Herminy určitě líbit smiley myslím, že dokonce i pro něj to místo splňuje všechny parametry romantiky smiley Děkuju za kapitolu smiley
Ďakujem za venovanie. Kapitola sa Ti naozaj podarila. Pri opise večere sa mi naozaj zbiehali slinky smiley Už sa teším na pokračovanie a dúfam, že na to, aby sa Severusovi vrátila mágia, nebude potrebný ďalší úder do hlavy smiley
10.12.2019 22:45:27
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one