Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7692"
Moc se mi líbí jak se Lucius chová. Snad najde své vzpomínky, ale nebude z něj ten studený čumák.
Jsem naprosto ohromená tím, jak se Lucius chová kultivovaně, dokonce přečetl Harrymu na dobrou noc pořádně dobrodružný až strašidelný mudlovský příběh. Nakonec jsem ráda, že jsem to vůbec mohla přečíst protože je tu jedna technická závada, a to ta, že dvě třetiny příběhu jsou na stránce normálně neviditelné. Tatínek Granger je fakt kapacita a jeho příběh o bratru navrátivším se z války ve Vietnamu je moc dojemný. PT válečný syndrom je pěkná mrcha. Se nedivím, že skočil z mostu. Severus tím trpí celý život a musí kráčet nohama pevně na zemi. Na druhou stranu, Severus je hlavička a mistr lektvarů nad mistry a ve staré mudlovské knížce najde něco, co mu pomůže vytvořit speciální a jedinečný lék. Nikdo jiný by to nedokázal.
Děkuji za překlad, je to pořádná práce.
Sisi, dakujem za upozornenie, opravila som tu chybu v druhej polovici kapitoly, takze text je uz viditelny :-) Som rada, ze sa Ti kapitola pacila.
Dobby
29.01.2019 19:10:43
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one