Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8899"
Ahoj sisi, beriem ta za slovo
Mé obligátmí: jéé, to je nádherná kapitola už zaznělo tolikrát, že ho prostě nemohu opakovat. Tatomá kouzlovánoc,tedy onotonení to stejnékouzlo, jakodnešnívánoce, je to více zemité a zelenéa červené, s vůni cesmíny, dubu a jmelí, prostě času, kdy vlese nepotkáte živáčka, všude je bílý sníh, a vzduch voní čerstvě a mrazivě.Ale je to dobrázima, děti se koulují,stavísněhuáky, radují se z dárků. Ten prorok na jarmarku byl zvláštní, ale prostě i to tam patří. Jen jsem se zamyslela, jestli Lirica není Harryho pra pra babičkou, dávno zapomenutou příbuznou, která vnesla k Evansovým magii. Nemají ona a Harry stejné oči? Někde tam musí být nějaká záhada. Dracova přísaha ochrany, náhrdelník a prsten, to je velmi genlemannsky Malfoyovské gesto, od Draca sedá přijmout, jako upřímný slib. Nejlepší bude tedy 1O svazků deníku mistra elixírů SeveruseSnapea. Považte, lidičky, jenom 10 kusů na světě za celou historii, to bude mít ohromnou cenu, ne jen jako sběratelský kousky, ale hlavně, jako sbírka receptů pro lektvaristy.
Děkuji za překlad. Kdyby bylo potřeba trošku pomoci s opravami u překlepů, nebo se slovosledem, klidně se na mě obraťte, bylo by mi potěšením spolupracovat na zlepšení kvality textu. Můj email: sytarova.svetla@seznam.cz
25.02.2018 19:45:18
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (126 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (44 | 7%)
Raz za mesiac (34 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one