Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Upozornění: Lemon; nečtěte dál, pokud jste mladší 18-ti let.

Věnováno pro: Dobby, Anina, Adka, Exa, Airiny, Arwenka

Alcea

17. SVATEBNÍ NOC

Harry se probudil s dobře známým trhnutím za svým pupíkem, a jakmile otevřel oči, setkal se s neznámým pohledem. Začal trochu panikařit a bojoval, aby se osvobodil a při tom to “trochu“ rapidně rostlo, protože byl tisknut proti pevné hrudi a slyšel a cítil dýchání blízko svého ucha i na krku. Téměř pocitem marnosti vzlykal, když ho ten člověk nechtěl pustit, zato ho ale držel pevněji.

“Ššš, to je v pořádku, uklidni se, Harry,“ slova byla šeptána téměř přímo do jeho ucha, ale neudělala nic, aby zmírnila jeho strach. „To jsem já Tom. Já ti neublížím, vzpomínáš?“

Rázem uzlík v jeho náručí naprosto ochabl, až na Harryho oční víčka, která se pevně semkla a jeho rty se pohybovaly v nějaké mantře. Tom si nebyl jistý, jestli to bylo dobré nebo špatné znamení. Pokračoval v šeptání slov do jeho ucha, hladil rukou nahoru a dolů paži krytou hábitem a přitom se podpíral o stěnu vedle svých komnat.

Zelené oči se pomalu otevíraly, jako kdyby chlapec čekal baziliška, dokud se na něj zpátky vyjeveně nepodíval: „Kde to jsem?“

“Jsi ve Zmijozelově hradě v chodbě vedoucí do našich pokojů,“ odpověděl klidně Zmijozel.

“A proč mě vlastně neseš?“ požadoval chlapec podezíravě.

“To proto, že jsi usnul v jedné z chodeb a poté, když jsme tě konečně našli, jsem neměl v úmyslu tam zůstávat déle, protože jsi se rozloučil,“ odpověděl tmavovlasý muž. „A jsi stále v mém náručí, poněvadž jsem tě chtěl přenést přes práh, protože jsem si myslel, že snad oceníš trochu mudlovskou tradici. Můžu?“

Harry přikývl a ruměnec rostl v jeho lících: „Omlouvám se, že jsi mě hledal,“ zamumlal, jakmile ho Voldemort pustil dolů a zavřel za nimi dveře.

“Na tom nezáleží, jsem si jistý, že jsi to neuděl naschvál,“ tolik k jeho napomínání kvůli tomu, že ho nechal čekat. „Toto jsou pokoje, které budeme od nynějška sdílet. Tohle je obývací pokoj. Bez obav si přečti všechny tyto knihy, ačkoli ti doporučuji navštívit knihovnu, kdyby si chtěl knihy s nějakým specifickým obsahem. Tyto dveře mají zámek, který funguje bez magie, kdybys cítil potřebu soukromí, budu nejspíše respektovat tvé přání, pokud k tomu nebudu mít důvod. A Smrtijedi sem obvykle velmi často nechodí. Támhle,“ ukázal na jedny tmavohnědé dveře, „je koupelna. Jsou v ní dveře propojené s ložnicí, která je tuhle,“ vedl menšího kouzelníka dalšími dveřmi. „Za tímto obrazem s krajinomalbou je vestavěná skříň pro tvé oblečení. Myslím, že už tvoji domácí skřítci přinesli tvé věci a uložili je na správné místo. Zbytek hradu je ti také k dispozici, ale žádám tě, abys nerušil Smrtijedy v jejich soukromých pokojích, pokud tě nepozvou. Máš nějaké otázky?“

Harry němě zakroutil hlavou a hrál si s lemem svého hábitu.

“Harry, podívej se na mě,“ zelenooký chlapec na něj bázlivě vzhlédnul. „Slibuji, že budu něžný, neboj se.“

Malý chlapec potlačoval vzlykání a opět sklonil hlavu.

Voldemort ho opatrně objímal, iracionálně se bál, že by ho zmáčknul, pokud by zpevnil své držení.

Nebelvír schoval hlavu do Tomovi hrudi a svíral své pěsti do černého hábitu.

“Tome, prosím, myslím si, že jsem nositel. Je mi pouze šestnáct, nechci být teď rodičem. Prosím, nenuť mě. Prosím, já tě naléhavě žádám, abys použil nějakou antikoncepci, prosím...,“ vzlykal do jeho hrudi a jeho celé tělo se chvělo.

“Ššš,“ Voldemort rozuměl pouze pár nesouvislým slovům, které nedávaly moc smysl, takže předpokládal, že Harry byl jen nervózní, protože tohle mělo být jeho poprvé. „O všechno se postarám. Neměj obavy.“

Pokračoval v provádění konejšivých kruhů na jeho kříži, dokud se Harry nestáhnul.

Setřel slzy a pokusil se o slabý úsměv: „Díky, Tome.“

Temný pán úsměv opětoval (cizí pohyb, alespoň pro něj) a začal rozepínat Harryho hábit a pak tuniku, zatímco křehký chlapec váhavě sáhnul nahoru, aby svléknul Tomův hábit. Když červenooký muž vysvlékl Harryho oblečení tak, že mladík před ním stál jen ve spodním prádle, pomohl Harrymu se svým vlastním oblečením, protože jeho malé třesoucí se ruce nebyly příliš velmi užitečné. Pak Harryho jemně, ale pevně líbal na rty a přitom přidržoval jeho tvář mezi svýma snědýma rukama. Byl potěšen, když se menší kouzelník plaše opíral do jeho dotyku a trochu otevřel svá ústa tak, že mohl přeskočit svým jazykem dovnitř, kterým zkoumal každý koutek a skulinu v jeho ústech. Jeho chuť mu připomínala bílou čokoládu a marcipán. Tom pomalu tlačil Harryho dozadu, dokud jamky jeho kolen nenarazily na postel a spadl zády do černých přikrývek, ve kterých ležel zcela nehybně, jeho velké zelené oči vzhlížely na staršího muže se zvláštní kombinací strachu a důvěry.

Voldemort svlékl své trenýrky, lehce se culil na výraz šoku, který přešel Harryho tváří, když viděl jeho už tvrdnoucí mužství a pomalu se položil na Harryho, opatrně, aby podepřel svou váhu jednou paží, aby nemohl mačkat drobného Nebelvíra. Červenooký muž začal mapovat hrudník menšího muže svou pusou, zatímco volnou rukou se uvelebil na Harryho trenýrkách. Harry mírně pozvedl své boky, aby pomohl Tomovi s jeho dílem a brzy poté byl nahý také, přičemž se rozpačitě červenal a schoval hlavu do polštáře.

“Jsi krásný, Harry,“ šeptal Voldemort a líbal ho po jeho bradě. „Nebuď zahanbený.“

Nebelvír otevřel ústa a dovolil Tomovu jazyku vniknout. Jazyk v jeho ústech kroužil kolem jeho a loudil ho, aby se zapojil do tance, což udělal po chvilkovém otálení a nechal svůj jazyk, aby se dotýkal a přidal se k druhému. Odtrhli se, protože potřebovali vzduch a vyšší muž se přesunul dolů na Harryho tělo a sypal malé polibky po jeho břichu, dokud nedosáhl cestičky z chloupků, která vedla k Harryho nejsoukromějším oblastem. Harry okamžitě strnul a jeho oční víčka se pevně semkla.

“Ššš,“ chlácholil ho Temný pán, zatímco hladil Harryho ploché břicho. „Uvolni se pro mě. Bude se ti líbit, uvidíš.“

Byl to přesně ten okamžik, kdy se Harry uzavřel, jak to vždy dělával, když si jeho strýc myslel, že potřeboval být “poučený“. Jeho tělo se stalo ochablým stejně jako ta hadrová panenka, dokonce se uvolnily zatnuté pěsti a zavřené oči, jako kdyby všechna síla opustila jeho tělo. Nikdo by ho tak nemohl vidět zraněného a poníženého, to je to, co si slíbil poté, co mu to jeho strýc udělal poprvé. Úplně uzavřel svou mysl, uzamknul vzpomínky svých pocitů a stáhl je do nejtmavších koutů své mysli. Skořápka, tělo, nic víc. Nechal Toma provádět to, co chtěl dělat, pokud ho to udělá šťastným. Jeho oči se opět otevřely a kývl na Voldemorta, aby pokračoval.

to bylo tím, že si všimnul změny v jeho očích nebo jestli si jen chtěl být jistý, že byl připravený, čekal o chvilku déle, než pokračoval v jeho opečovávání.

Tom jemně dorážel na Harryho vstup poté, co si hojně pokryl své prsty lubrikantem, který si dnes ráno připravil, než vklouznul jedním prstem dovnitř. Nad ním se ozvalo prudké nasání dechu a těsný prstenec svalů se na sekundu napjal kolem něj, než byl jeho prst opět uvolněný. Opatrně s ním dokola pohyboval a uvolňoval tak cestu, než přidal další prst, rozděloval je a šel trochu hlouběji, aby našel Harryho prostatu. Mladík čas od času vyjeknul a Tom se bál, že ho mohl zranit, ale pokaždé, když vzhlédl do bledé tváře, tak byla bezvýrazná a vypadala téměř klidně, jako by tady Harry ve skutečnosti nebyl. Důkladně připravoval krásu s havraními vlasy, říkal si, že to koneckonců slíbil (i když toho obvykle neřekl moc) a ignoroval letmou myšlenku, že ho nechce zranit. Také připravoval své ostatní milence, ale nikdy tak jak to nyní dělal s Harrym. Snad to bylo tím, že Harry je tak malý nebo možná proto, že má jen šestnáct nebo možná proto, že má strach, že ho roztrhne, pokud by nebyl dost opatrný. Přidal další prst, který z Harryho vyloudil slabý zvuk, který zněl trochu jako slabé kočičí mňoukání, když zase trefil jeho prostatu – miloval zvuky, které drobný Nebelvír vydával.

Když byl konečně spokojený se svou prací, vyklouznul s prsty ven a přesunul se nahoru, aby dal Harrymu další polibek, který byl opětován téměř mechanicky, zatímco si bohatě pokrýval svůj penis lubrikantem. Pak zahrnul Harryho bledou hruď polibky otevřenými ústy a umístil špičku svého penisu ke vstupu menšího muže a pomalu se tlačil dovnitř. Stále byl malý odpor, ale Harry nevypadal, že si toho všimnul. Tom se uklidil, dokud se Harry na něj znova nepodíval, ačkoli si nebyl jistý, že ho skutečně vidí a pak pohyboval svým mužstvím dál dovnitř, až byl plně uvnitř svého drobného manžela. Krátce čekal, dával Harrymu čas, aby se přizpůsobil, než se pomalu stáhl, jen aby neustále vnikával zpět ve stejném směru a otíral se o Harryho prostatu, tím mu způsobil, že vydal opět ten rozkošný zvuk, i když ne tak hlasitě jako předtím. Zmijozel trochu zvedl Harryho útlé boky, čímž změnil úhel svého vnikání a zelenooký chlapec ovinul své štíhlé nohy kolem jeho pasu, aby se podepřel. Tom se sklonil tak, aby mohl zase políbit křehkého chlapce pod sebou a poté ovinul jednu ruku kolem Harryho mírně ztopořeného mužství. Začal ho hladit v souladu se svým vnikáním, ale měl těžkou chvíli, aby neztratil kontrolu, a aby prostě nebušil do Harryho, protože byl tak nádherně těsný a ty zvuky ho málem doháněly k zbláznění. Chtěl, aby měli orgasmus ve stejnou chvíli, ale když byl blízko svého vyvrcholení, jen stěží se omezoval a Harry začal ostýchavě hladit jeho vyrýsovanou hruď, načež vystříkl své sperma do drobného kouzelníka pod ním a téměř propásl zachvění, které proběhlo Harryho tělem, když ho naposledy třikrát pohladil, čímž přivodil, že Harry vyvrcholil mezi ně a pokryl jejich těla lepkavou látkou. Jeho řitní svaly se svíraly kolem Tomova ochabujícího penisu a vysávaly z něj každou poslední esenci.

Po několika hlubokých nadechnutích vytáhnul svůj vyčerpaný úd z unaveného chlapce a přitáhl si ho ke své lehce zpocené hrudi, položil se vedle něho a vsunul jeho dokonce rozcuchanější hlavu pod svou bradu, poté dal Nebelvírovi lehký polibek na čelo.

“Teď spi, Harry,“ zašeptal a přetáhl přikrývku přes jejich těla. „Zítra ti ukážu všechno ostatní.“

Vrhl další dvě kouzla. Jedním očistil jejich těla a druhé tak, aby se jeho hůlka mohla zahřát o půl osmé, aby ho probudila a jen o pár minut později se jeho dýchání vyrovnalo.

Harry tady ležel vzhůru po zbytek noci, pozoroval svého novomanžela a všechno promýšlel. V žádném případě nemohl spát v náručí staršího muže, protože by se mohl probudit uprostřed noci, což bylo více než pravděpodobné, byl si jistý, že by panikařil a velice pochyboval, že Voldemort byl takový tvrdý spáč jako Draco. Malý Nebelvír byl jaksi překvapený Tomovým přístupem k němu a dal mu důvěru v použití antikoncepčního kouzla, jak si vzpomínal. Ten údajně zlý Temný pán ho skoro vůbec nezranil, i když se stále cítil ponížený a zrazený reakcí svého těla na jeho péči a vzpomínkami na svého strýce, které prosakovaly přes jeho pevné bariéry a sporadicky ničily každý kladný pocit, který mohl mít. Byl šokován, když viděl, jak je velký Voldemortův penis, rozhodně větší a delší než strýce Vernona, ačkoli neměl žádné jiné možnosti, aby to porovnal, ale Tom ho připravil tak důkladně, že to bylo pro mladíka něco zcela nového, a že to nebylo horší než s jeho strýcem. Samozřejmě pomohlo, že na to šli pomalu, i když si Harry přál většinu času, aby to jeho manžel mohl prostě uspíšit a dostal se přes to tak, aby se mohl opět vyhnout přemýšlení o strýcových trestech. Což bylo také důvodem, proč se přinutil k tomu, aby svýma rukama sáhnul nahoru.

A teď leželi spolu v posteli. Fakt, že mu Tom dovolil zůstat tady, zmírnilo trochu ponížení, alespoň s ním nebylo zacházeno jako s úplnou děvkou, i když by se mohl obejít bez paží kolem svého těla.

 

« 16. kapitola « » 18. kapitola »


29.05.2009 16:49:15
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (134 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (82 | 12%)
Raz za dva týždne (46 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one