Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6111"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Dobby - nic není jistésmiley a už se těším na tvé překlady.

Paulik666 - už se brzy dočkáš a děkuji tismiley
jeeeeeeeeeej super super tesim sa na pokracovanie .. smileysmiley... *jazz*

Alcea - tak to som teda zvedavá, do akej poviedky sa chcete pustiť smileysmiley Ja to len uvítam. smiley Ináč ľudkovia skončila som doma na PNke, takže čas budem venovať výhradne prekladaniu, na ktoré som nemala v poslednom čase veľa možností, kapitolky by tak mohli pribudnúť čoskoro.
Hajmi50 - děkujismiley. Povídka má 60 kapitol, respektive 61 (jedna kapitola má dvě verze), takže bude chvilku trvat, než se dočkáte poslední kapitoly. Anina mi už nabídla, že bych mohla přeložit jednu povídku (také je už dlouho opuštěná), ale je s párem, který nečtu, ale, kdo ví, třeba jednou začnu a pak uvidím jak se s Aninou domluvíme, když ne na téhle tak na jiné.
Alceo, já vím, že překlad je tvůj a Aninka betuje. Nedělejte si nic z případných nedostatků je vidět, že je samy od sebe odstraňujete. Nemysli si, že já byla lepší , když jsem s překladem začínala. Když teď po čase čtu svoje práce jsem v šoku ze sebe samé. Nechci nijak kritizovat, naopak vás dámy chválím. Jste už teď lepší než na začátku a za čas budete vynikající. Tak držím palce. Jen dovol jednu zvědavou otázku - kolik kapitol to bude ještě mít? Můžeme se těšit ještě dlouho na pokráčko? A máte už vybranou další povídku na překlad? Bylo by škoda nepokračovat v dobře začaté práci.smileysmileysmiley
Hajmi50 - děkujismileypovídku překládám jen já a Anina ji betuje a občas něco upraví, aby nějaké věty dávali lepší smysl a dělá to fakt dobře a za to jí samozřejmě patří můj dík. Je pravda, že ten styl občas pokulhává, ale neměla jsem předtím žádné zkušenosti s překládáním nebo psaním, tak jen doufám, že mi to bude odpuštěno, překlad je už skoro u konce a to už těžko změním.
Alceo, Anino, moc vám oběma děkuji za překlad. musím vás dámy pochválit. Jste lepší každou kapitolu. Ze začátku trochu pokulhával styl vyprávění, ale teď je vidět ohromný pokrok. Jen tak dál. V posledních kapitolách, čtení už skoro nic nerušilo. Opravdu vám musím pogratulovat. Díky za vaši práci, a přeji hodně síly a elánu do dalších kapitol. Jsem ráda, že jsem po návratu z dovči měla co číst. Díky a těším se na další kapitolu. smileysmileysmiley
Airiny - děkuji ti. smileyProč se jeho kamarádi otočili k němu zády se jistě dozvíš, ale ne vše musí být takové jak se zdá.
Arwenka - smileyPercyho ještě budeš mít hodně ráda.

drahokam - Harry se učí něco jiného a děkujismiley

Dobby - tam kde jsou dvojčata je vždy více zábavysmiley

Exa - chování Harryho jednou pochopíšsmiley

Saskya - to jaká byla reakce na ministerstvu si musíš jen představitsmiley

Pegy - děkuji tismiley

Teressa - chudáček Harry, to napíšeš určitě ještě mnohokrát. Na pokračování se můžeš těšit zase brzysmiley
Děkuji za krásnou kapitolu. Moc mě mrzí, jak se Harryho kamarádi k němu obrátili zády.
09.06.2009 18:00:23
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (119 | 20%)
Denne (122 | 20%)
Raz za týždeň (77 | 13%)
Raz za dva týždne (32 | 5%)
Raz za mesiac (31 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one