Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3608"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Super kapča. Moc a moc se těším na pokračování.
Já si říkám, že nezáleží na nějaké prohlídce. Nakonec by se to stejně provalilo.

Mne spíše zajímá co bude vyvádět Ron. Jak příjme to těhotenství, ale taky mne zajímá zda vyjede po Dracovi anebo po Blaisem.(sorry, nevím jak to skloňovat)
konečně jsem se dostala k tomu napsat pořádný koment. I když budu trapná, protože všechna pozitiva této kapitoly už vyzdvihly mé předchůdkyně. Sunny byl naprosto úžasný, Tom jako obvykle nezklamal, Brumla by zasloužil nějakou pomalou pěkně mučivou smrt. To vše už bylo napsáno, nicméně i já se chci přidat k veřejnému mínění. Co dodat snad jen užij si dovolenou Dobby ať v pondělí na nás nezapomene.
gleti
Jo jo. Harry umi prekvapit. Proste necha upira pit svou krev. Co je na tom? :)A o co se to Brumla pokousi? To mu nemuze vyjit. Doufam, ze o to se Tomik postara.
Intrikán v plínkách SRO zasahuje! Nemůžu říct že bych měla Brumbála ráda, ale tu jeho podlost prostě nele neobdivovat.

Když už je ministerstvo u toho zneužívání, co kdyby zavřelo Vernona.

Jinak: "Před vyučováním si dej si něco k jídlu, prosím.“ máte tam dvě "si". (Já se zas cítim tak blbě, že vás takhe honím.)smiley

Jako vždy děkuji za překlad.
Aurora - smiley děkuji za komentář. Určitě se to nějak vyřeší a na Brumbála se jistě něco vymyslí.Saskya - Harry tím vyšetřením musí projít, a co se všichni dovědí, se dočteme příště.smileyAiriny - není zač. Snad se potom Harrymu uleví a uvidíme, co na to Tom.smileybiggi - ano, brzy se všichni dovědí pravdu.smiley
Ajajaaaj. Teraz sa bojím, čo bude nasledovať ďalej, ale dúfam, že Harry už konečne povie pravdu o jeho odpornom strýkovi.Díky za kapitolku :-*
Děkuji za překlad. Chudák Harry tak dlouho to tají a teď se to všichni dozví, ale alespoň mu bude Tom lépe rozumět.
Chudáčik Harry... určite sa im nepodarí vyhnúť tomu vyšetreniu a všetko, čo Harry pred skoro všetkými ukrýval výjde na povrch... alebo nie? :)

Ak zistia, čím Harry prešiel... okamžite všetko padne na Tomovu hlavu... chudáci :(

krásny preklad....
Život nie je o čakaní na to, kým prejde búrka, je to o tom, naučiť sa tancovať v daždi.
tak to je teda svinstvo proti Harrymu a Tomovi...dúfam, že sa to veľmi rýchlo vyrieši...a toho Brumbála by sa trebalo už zbaviť myslím si...iak pekná kapitola :)
25.07.2009 13:58:08
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (119 | 20%)
Denne (122 | 20%)
Raz za týždeň (77 | 13%)
Raz za dva týždne (32 | 5%)
Raz za mesiac (31 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one