Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2177"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ďakujem za preklad tejto nádhernej poviedky. Bola úplne iná ako tie, ktoré som doteraz čítala. Miestami krutá až som mala chuť preskočiť tie riadky a miestami z nej kvapkal cukor, tieto dva extrémy zmiešané dokopy nakoniec vyplynuli do úplne skvelého celku. Netušila som, že sa niekedy dokážem zamilovať do Temného pána :D ale stalo sa určite aj vďaka skvelému prekladu. Idem si vychutnať epilóg.
ZJTrane
Krásne. veľmi sa mi táto kapitola páčila. A taktiež sa teším na epilog. Už som si s neho niečo prečítala. Ale nebolo to v takej kvalite ako tu. smiley
Pegy - smiley myslím, že tě určitě překvapí.
Super. Jsem moc zvědavá na závěr.
Arwenka - smiley děkuji ti, pro mě to nebylo lehké, ale snad se mi to aspoň trochu podařilo... Málokterá povídka je tak chytlavá jako tato a to co překládám je přeci jen jiné. No nakonec to sama uvidíš.smiley
Moc pěkné a procítěné, podařilo se ti vystihnout city v povídce i v češtině, což asi není jen tak. Jsem zvědavá na epilog a také na tvé nové překlady. Určitě si je přečtu a třeba mě chytí jako tato povídka.
Exa – smiley v překládání se ještě mám hodně, co učit, ale děkuji ti a budu zveřejňovat překlad nové povídky.Saskya – děkuji ti... Myslela jsem si, že ta věta už proběhla, no, tak pak musíš napsat, která to byla.drahokam – není zač... Bude to preslash (dá se říct) na pár Harry/Draco. Teď dočítám slash na pár Harry/Severus, který také plánuji přeložit, a jestli budu mít trochu víc času, budu překládat obě povídky naráz. Obě povídky jsou zajímavé a líbí se mi, ale to neznamená, že se budou líbit i tobě nebo ostatním. Ale jedno jisté, že kapitoly nebudou přidávány tak často.Sanasami – jen buď zvědavá a víc si přečteš u odpovědi pro drahokam.Auša – to ti věřím, ale s koncem se musí vždycky počítat.Biggi – Snad spolu tak dlouho vydrží... No, co se dá dělat, něco skončí a zase něco nového začne.emma_ai – ten překlad ještě není to pravé ořechové, ale snažím se a dál si přečti odpověď pro drahokam.Airiny – není zač... Teď už vše špatné konečně skončilo.
tess – smiley zdá se, že se mi ty sliby povedly přeložit, že tě dovedly k slzám a jak to tady vidím nejen tebe. (I mě dojaly)... Až povídka skončí nebude to konec světa a jistě si zase oblíbíš nějakou další povídku.Anfulka – děkuji ti a snad se ti bude líbit i ten epilog.Hajmi50 – děkuji ti... Už překládám a snad budu i dál.koky – hrozně moc ti děkuji za krásný komentář, i nějaká ta slzička mi ukápla... Autorka má v oblibě angst a snad se mi to povedlo správně přeložit a ještě jednou ti děkuji.Teressa – děkuji ti a neklaň se, snad jen autorce... Docela dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám jít do tohoto překladu, bylo to dobře?Elis – není zač... Harry je už konečně téměř v pořádku a můžeme jen doufat, aby ty své sliby dodrželi.katie11 – není zač... Musí skončit, a pak si můžeš představovat jejich další společný život.Dobby – přesto ti budu pořád děkovat... no uvidíme, jestli se ti to bude líbit.

Moc děkuji za překlad. Jsem ráda, že to takhle krásně dopadlo.
bozee to bolo naaaaaadhernee naozaj naaadherneee oni su tak strasne zlaty som zvedava na epilog......a dufam zeee budes prekladat znovu nejaky slash pretoze toto bolo fakt uzasnee smileysmileysmileysmileysom stoho nadsenasmiley
01.01.2011 10:08:47
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (119 | 20%)
Denne (122 | 20%)
Raz za týždeň (77 | 13%)
Raz za dva týždne (32 | 5%)
Raz za mesiac (31 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one