Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4026"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Chudák Lupin a Draco vypadá to zajímavě moc dík za překlad.
Nevím, chyb jsem si nevšímala, jestli nějaké byly :D A jestli byly, tak jsou opravdu nicotné v porovnání s celkem :D Prostě pro mě perfektní :) Děkuji ;) smiley
Alcea - je to ta nejlepší drarry, jakou jsem četla. Postahovala jsem si ji do wordu a už jsem ji přečetla asi třikrát. Strašně děkuju, že jsi ji přeložila, protože já ještě tolik anglicky neumím. Existuje hodně překladů, ale jen málo překladatelů to dokáže přeložit tak pěkně "česky". Kéž bys přeložila ještě něco! Mimichodem... pokud bys třeba někdy chtěla betu - a vzpomněla by sis, tak já bych klidně pomohla... :)
Maydice - smiley Jsem ráda, že tě povídka zaujala. smiley... No a ten překlad má své chyby, které snad časem konečně opravím... Děkuji ti za komentář. smileysmileysmiley
Lorett - smiley Jsem ráda, že se ti povídka líbila. smileysmiley
To vypadá zajímavě :), hned jdu na další kapitolku. Ale chudák Lupin z toho bude mít nepříjemnosti :(, no uvidíme :). Jinak moc pěkný překlad :)
super
Deety - smiley odpověď jsem ti poslala.smiley
Ahoj. Přečetla jsem originál a teprve poté jsem zjistila, že existuje cz překlad. A protože si potřebuji zlepšit angličtinu a Secret jsem původně chtěla zkusit přeložit. Tak mě napadlo, že bych Tvůj překlad prošla a cvičně porovnala s tím jak povídce rozumím já. Celkem se shodnem, ale u některých věcí mi přijde, že máš chyby. A vzhledem k tomu, že povídka je bez bety, napadlo mě, jestli bys nechtěla poslat soupis mých poznámek k tvému překladu a upozornění na možné chyby.

Doufám, že si to nevezmeš nijak osobně, jen mi přijde jako fajn cesta jak si zlepšit Aj.

Protože tu nejsem schopná najít tvůj e-mail, tak se kdyžtak ozvi na můj.

deety@email.cz
Úvodné video sa mi páčilo. Poviedka je napísaná zaujímavo. Nie som nadšená, že Draco bude vlkodlak, ale poviedka sa mi zapáčila, idem ďalej.
ZJTrane
06.02.2019 23:24:02
Dobby

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one