Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3189"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak tahle povídka mi vyhovuje :). Draco je přesně ten submisivní (v chování a nejspíš i v posteli :D je to takovej usmrkanec) spráťa, jak jsem si ho vždycky představovala :). Opravdu zajímavá povídka a přesně jsem čekala, kdy Harry vlítne na zvěromágství :).
mathe – smiley jsem ráda, že se ti tato povídka líbí... Draco jako vlkodlak má krásné oči... Není zač.arya – jestli se to Harry dobře naučí, ten Zvěromág z něj nakonec bude.
smileyjupi harry bude zveromad honem piš už se uplně třesu nedočkaosti mo krásnysmiley
wow, tahle povídka je uplne super :)

ty oči me uplne dostaly, díky moc za preklad :)
Arhoo-chan – smiley klidně to můžeš pořád opakovat... Interakce je vlastně vzájemné působení mezi dvěma a více (v tomto případě) lidmi. Jako například, když se s někým bavíš, tak na to, co ten druhý říká nějakým způsobem reaguješ (hádáš se s ním nebo se s ním směješ apod.), ale taky to může být i jen oční kontakt, podíváš se na někoho a hned víš na co myslí a naopak. Snad jsem to dobře vysvětlila.katie11 – není zač.Dobby – tak jsem ráda, že jsem ti trošku zlepšila náladu a doufám, že se brzy uzdravíš a nás ostatní potěšíš svými povídkami a překlady... Není zač.
Veľmi pekné, som zvedavá, ako sa to bude vyvíjať ďalej. Kapitolka mi hneď zlepšila náladu, lebo ma nejako prikvačila choroba a práve teraz to je veľmi nevyhovujúce. Vďaka za venovanie. smiley
nádherná kapitola moc za ni děkuji

smiley
láska je mocná čarodějka
já vím, že to říkám už asi po několikáté, ale já si nemůžu pocot tk to prosím ignoruj chudáček draco:DXD

no ale to je jeno já jsem se chtěla zeptt na jedno slovo co je tam INTERAKCE nebo nějak tak já totiž vůbec nevím co to je někerý ty cizí výrazy si dokážu odvodit a i u toho možná vím, ale nejsem si jistá
23.02.2012 20:50:03
Dobby
2

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one