Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3916"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
noteda severus byl hnusny chudák lupin uz se tesim jak se to rozjede honem dál
pěkná kapitola smiley
Sanasami - smiley brzy se dočkáš další.
Úžasná kapitola rýchlo ďalšiu prosím prosím prosím prosím smileysmileysmileysmiley
Arhoo-chan - smiley Draca jde pochopit, no a Severus je prostě Severus... No a kdy se ti dva sblíží, tak to ti vážně neprozradím, ale nějakou dobu to trvat bude.
Tak ale tohle...Tohle takhle kapitola byla vážně hrozná Draca bych pochipila co to Lupinovi dělá to možná, ale Severus mě vážně naštval to je takovej...ani neumím říct co..xD

byl to teda krásný dílek ten konec byl vážně dokonalej i kdž zajímaloby mě jak to jako draco myslel to s tím nebelvírema ještě sem se chtěla zeptat v kolikáte kapitolce asi tak začne harryho a dracovo sbližováni...xD já jsem hrozně zvědavej člověk...xDD
Teressa – smiley tak to ti gratuluji... pokračování se dočkáš brzy.Hajmi50 – děkuji ti... Snažím se zlepšovat, i když to nejde tak rychle.Anfulka – snad se ti bude líbit i ta další.Katie11 – není zač.Kattte – tak to bude pro tebe další kapitola trošku překvapivá.KiVi – už je prostě vlkodlakem a jen se musí naučit s tím žít... Kleslo IQ?... S těmi větami nic nenadělám a proč tu větu vlastně Draco řekl...? No, kdo ví...gleti – pokračování bude jistě dál zajímavé a myslím, že se máš nač těšit.
povídka se mi líbí čím dál tím víc. Děj je kapitolu od kapitoly zajímavější, takže pokaždé s napětím očekávám, co se zase přihodí. pročež končím klišovitě - těším se na další díl.
gleti
Už takhle silnej? Vždyť Dracouš byl vždycky hubeňour bez svalů...všechno mu nosili domácí skřítci a on sám nic nedělal :D Čekala jsem, že časem bude, ale už tak brzo? A asi mu kleslo IQ :D Já bych to teda takhle nepochopila, když Harry řekl o tom kdo si co zasloužil...už si nepamatuju jak přesně... A předposlední odstavec jsem nepochopila :D Teda je to asi výhled do budoucna ale co tím myslel Draco v týhle chvíli....
Uz se nemuzu dockat jak se to bude vyvijet! :)) ten napad je primo perfektni a nemohu odhadnout co bude dal ;) Uz se moc tesim na pokracovani :))
17.09.2009 20:03:26
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (134 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (82 | 12%)
Raz za dva týždne (46 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one