Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1941"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hajmi50 – smiley děkuji ti, to je především tvá zásluha... Brumbál dokáže skvěle manipulovat a jeho záměry vždy směřují k tomu, aby to nakonec vedlo ke konečnému vítězství... A Severus v té chvíli nemohl s Remusem jednat jinak... Ano, Draco to skutečně nebude mít lehké a hlavně se musí naučit, jak se smířit se svým údělem.
ALCEJKO, Gleti má pravdu, zlepšila ses. Výborně zlato. Jen tak dál. U Draca jsem hodnotila tu pravdomluvnost, ale z Brumbálova jednání jsem měla nepříjemný pocit. Opravdu je pro vítězství schopný všeho. Manipuluje a využívá všechny kolem. Na jednu stranu ho chápu, ale to, že málokdy řekne něco na rovinu a vysvětlí se mi nelíbí. Severusovi se nedivím, když Lupina vyhodil. Kdyby byl Severus tak nedůsledný a nedbalý, už dávno by zemřel. A také to nebylo poprvé. No, Draco to opravdu nebude mít lehké. smileysmileysmiley
Arhoo-chan – smiley myslím, že za normálních okolností by to znamení Draco přijal právě v této době, která je asi něčím významná, protože by otci asi těžko odporoval, ale teď by se to dělo přesně v době, kdy by se měnil ve vlkodlaka, a tak nesměl dopustit, z mnoha důvodů, aby to jeho tajemství vyšlo najevo, a tak se prostě rozhodl jak se rozhodl...darken – snad udělal správné rozhodnutí a uvidíme dál, jak mu to tajemství dlouho vydrží.
Je trochu pitomé, že se takhle Draco musel rozhodnout jen kvůli okolnostem, ale aspoň ho k tomu něco dokopalo. :) Těším se na další.
mno to spíš možný by to nebylo to asi ne ale třeba kdyby to nějak odložili i když myslím pokud jim záleží na postavení planet tak asi ne co:DXD
smiley

Anfulka, Teressa – snad budete spokojené i s další kapitolou.gleti – děkuji ti, snažím se a doufám, že mi to vydrží i dál... S tím Severusem je to tak a momentálně opravdu nemá nejmenší důvod, aby byl na Remuse nějak milý.Arhoo-chan – myslím, že by s tím Brumbál nemohl moc dělat, protože by to asi nevěděl, ale bylo by to teď vůbec možné...?
jsem ráda, že se draco rozhodl pro tu dobrou stranu i když zajímalo by mě, co by Brumbál řekl, kdyby se chtěl přidat na tu druhou stranu jestli by ho podporoval:DXD:D:D:
Alceo, je obdivuhodné, jak jsi se zlepšila v překládání.

Jsem ráda, že se Draco obrátil o pomoc na Brumbála a také, že připustil, že bez jeho postižení by ho to nenapadlo. Vážím si jeho pravdomluvnosti. smileyNedivte se, holky, Snapeově reakci. někde se vyjádřil, že jeho otec(tobias) mu zničil dětství a Harryho otec mládí. Takže je proti Remusovi jako spolupachateli pěkně napružený.
gleti
super die=) uz sa tesim na dalsi =)
Dobra kapitola
22.09.2009 20:30:39
Dobby
1

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (131 | 19%)
Denne (128 | 19%)
Raz za týždeň (81 | 12%)
Raz za dva týždne (45 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one