Vitajte na Dobbyho, Alceinej a Biggiinej stránke, ktorá je venovaná Harrymu Potterovi a poviedkam o Harry Potterovi
Kapitola je věnována pro: Alexia, Cathrin Kay, darken, Dobby, Elis, enedaka, gleti, Ivet, Leesil, MIREK, Mouldy, Sanasami, Saskya, Shelis

Alcea
Na závěr této povídky bych chtěla ráda poděkovat Dobby, která mi umožnila zveřejňovat mé překlady na její stránce a občas mi pomáhala s některými výrazy. Dále bych chtěla poděkovat Hajmi2003, která mi vždy poradila s překladem, když jsem nevěděla, jak dál. A nakonec bych chtěla poděkovat Hajmi50, která mi velmi dobře radila, jak správně překládat, a podle jejích rad je tato povídka přeložená.

Dále bych chtěla poděkovat všem, kdo si našel chviličku na napsání ať už jakéhokoli komentáře, vždycky mi to udělalo radost, a hned se mi líp překládalo s vědomím, že se vám povídka většinou líbí. A tak tuto kapitolu věnuji pro:

Aemi, Airiny, Ajka, Alexia, Anfulka, Anina, arya, Aurora, bacil, biaca, Cathrin Kay, cissy, D.D.G., darken, deborah, Dobby, Elis, emma_ai, enedaka, gleti, Hajmi50, Ivet, Jashin-chan, Jirka, katie11, Kiki, KiVi, koky, Leesil, Lucia, Marlow, mathe, MIREK, Mouldy, Nade, nalinka, Neky, Paulik666, Pegy, Sanasami, Saskya, Shelis, Sherine, Teressa, tess, Tökime, Zulík

Alcea

Ako často navštevujete našu stránku?

Niekoľkokrát za deň (137 | 20%)
Denne (128 | 18%)
Raz za týždeň (83 | 12%)
Raz za dva týždne (46 | 7%)
Raz za mesiac (36 | 5%)
Všetky postavy sú majetkom J. K. Rowlingovej, ostatné postavy objavujúce sa v poviedkach sú majetkom autorov. Stránka nie je vytvorená za účelom zisku.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one